+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Specjalna oferta dla grup

Szukasz ciekawego sposobu na uatrakcyjnienie tradycyjnych spotkań firmowych o charakterze integracyjnym? Standardowe przyjęcia i zjazdy przy stole znudziły się Twoim pracownikom? A może organizujesz urodziny albo chcesz aktywnie spędzić czas z grupą przyjaciół, rodziny i znajomych? Niezależnie od rodzaju sytuacji, w której się znajdujesz, rafting dla firm po Dunajcu oraz dla grupy zorganizowanej może być ciekawą opcją. Grupowy spływ pontonowy uatrakcyjni nie jedną wycieczkę turystyczną i zintegruje zespół pracowników. Jest to także świetne rozwiązanie dla szkół oraz ośrodków akademickich, w tym kół studenckich, które cenią sobie dobrą zabawę oraz prawdziwą integrację pomiędzy członkami grupy. Spływ pontonem na trasie Sromowce – Krościenko jest niepowtarzalną okazją do wspólnego spędzenia czasu w aktywny sposób oraz budowania wspomnień, które pozostaną na długo.

Doświadczenie w organizowaniu raftingów nauczyło nas elastycznego podejścia do osób zamawiających nasze usługi, dlatego jesteśmy przyzwyczajeni do zmian. Ze zrozumieniem podchodzimy do zmian w zakresie terminów spływów z powodu nieodpowiedniej pogody czy wahań w zakresie liczby zapisanych uczestników przygody. W przypadku rezerwacji dalekich terminów pozostajemy w stałym kontakcie z osobą inicjującą organizację wydarzenia, a dodatkowo jesteśmy otwarci na stałą współpracę i oferujemy zniżkowe ceny w przypadku usługi rafting dla grup.

Do dodatkowych atrakcji, z jakich mogą skorzystać uczestnicy spływu należą m.in. grill, ognisko z kiełbaskami czy wizyta w parku linowym w przypadku wcześniejszej rezerwacji miejsc. Oprócz tego w razie potrzeby oferujemy transport.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...