+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny! Przepiękne widoki, bliskość natury i zastrzyk adrenaliny sprawiają, że spływ kajakowy to idealny sposób spędzenia wolnego czasu.

Nasza propozycja to spływ zaczynający się w Sromowcach Średnich i kończący się w Krościenku nad Dunajcem lub w Szczawnicy. W pierwszym wariancie do przepłynięcia jest 21,5 km, w drugim - 17 km. Pokonanie całej trasy zajmuje około 2,5 godziny. W cenie spływu został wliczony bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego.

To idealna propozycja przede wszystkim dla amatorów, którym marzy się spływ kajakowy - Dunajec nie należy do trudnych, a niewielkie bystrza i uskoki tylko dodają trasie uroku. Bez trudu można przepłynąć całą trasę bez doświadczenia w pływaniu po górskich rzekach oraz bez wcześniejszego przygotowania kondycyjnego. Wystarczy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa. Grupy kajakowe mogą skorzystać z opieki instruktora w cenie 120 zł za spływ w grupie poniżej 16 osób, a grupy powyżej 16 osób otrzymują opiekę instruktora gratis. Tym samym to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z kajakami.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników zapewniamy wstępne przeszkolenie dotyczące zachowania się w wodzie. Poza tym każdy dostaje kamizelkę ratunkową i kask. Dostarczamy też doskonałej jakości kajaki jedno, dwu lub trzyosobowe, wiosła i wodoszczelne worki na rzeczy osobiste, w tym ma elektronikę i ubrania na zmianę. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą tylko wygodną koszulkę i spodenki, buty na zmianę oraz dobry humor! 

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...