+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Wycieczki

Rafting połączony ze zwiedzaniem to doskonała okazja do integracji i umacniania więzi! Wychodzimy z założenia, że jest to atrakcja dla osób w każdym wieku. Z tego powodu możemy zorganizować kilka godzin dobrej zabawy dla różnych grup zorganizowanych - wycieczek szkolnych, akademickich, kolonii, zielonych szkół, rodzin z dziećmi, a także imprez firmowych. Pod okiem doświadczonej, pełnej werwy ekipy, zapewniona jest zarówno rozrywka, jak i zwiedzanie. Profesjonalna organizacja jest zapewniona natomiast przez naszych niezastąpionych koordynatorów! Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska z kiełbaskami to kolejna doskonała okazja do miłego spędzenia wspólnego czasu. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą.

Tylko z nami przeżyjesz niezapomniane przygody podczas wycieczek grupowych. Organizujemy między innymi wycieczkę we współpracy z promem czorsztynianka (https://www.facebook.com/przystanczorsztynianka/), która obejmuje przeprawę oraz zwiedzanie zamków - poznasz z nami tajemnice zamku czorsztyskiego, a także niedzickiego. Istnieje także możliwość organizacji wycieczki rowerowej!

Klienci najczęściej wybierają opcję spływ kajakowy lub spływ pontownowy z dojazdem rowerami przed lub po spływie. Trasa rowerowa prowadzi z Krościenka nad Dunajcem ścieżką rowerową zwaną “Drogą Pienińską” biegnąca wzdłuż Przełomu Dunajca przez Szczawnicę, do słowackiego Czerwonego Klasztoru i Leśnicy. Z Leśnicy przechodzimy przez kładkę dla pieszych i jesteśmy z powrotem po polskiej stronie w Sromowcach Niżnych, skąd spływamy pontonem lub kajakiem w miejsce gdzie zaparkowaliśmy samochód. Cała wyprawa trwa około 4-4,5h.

Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nie będziecie się z nami nudzi także podczas innych wycieczek - oferujemy wycieczki z przewodnikiem po Pieninach i Gorcach we współpracy z Ludzką Procą Krościenko nad Dunajcem (https://www.facebook.com/Ludzka-Proca-Kro%C5%9Bcienko-nad-Dunajcem-100113158254605/). A jeżeli chcesz zorganizować wyjątkowy wieczór kawalerski lub panieński, także możesz się z nami skontaktować! Gwarantujemy niesłychane wrażenia.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...