+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Spływ pontonowy Dunajcem

Dunajec - jedna z najbardziej malowniczych rzek małopolski, naturalna granica ze Słowacją. Zaskakujący, piękny, nieprzewidywalny, otoczony dziką przyrodą Pienin. Idealne miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody z rodziną lub znajomymi na weekendowym wypadzie, czy kolegami z pracy na wyjeździe integracyjnym. Rafting - świetna propozycja dla wszystkich, niezależnie od wieku (również dla dzieci - oczywiście pod opieką osoby dorosłej, a także osób starszych), kondycji i poziomu brawury uczestników. Spływ pontonowy Dunajcem to rozrywka całkowicie bezpieczna, wyzwalająca pozytywne emocje i łącząca grupę. 

Trasa zaczyna się na przystani w Sromowcach Średnich, kończy zaś w Krościenku nad Dunajcem lub, na życzenie uczestników, w Szczawnicy i przebiega przez atrakcyjny, głównie ze względu na miany krajobraz, wartki odcinek rzeki, zwany Przełomem Dunajca. Podczas raftingu można podziwiać prawdziwie pocztówkowe szczyty m.in. szczyt Trzy Korony i Sokolicę. Spływ pontonowy Dunajcem na trasie Sromowce - Krościenko trwa ok. 2,5 godziny i ma 21,5 km, natomiast trasa do Szczawnicy jest nieco krótsza (ok. 17 km). Używany w czasie spływu sprzęt to certyfikowane pontony firmy Robfin, mieszczące 8, 10 lub 12 osób. Nad bezpieczeństwem gości czuwa doświadczony sternik - instruktor. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową, kask, pagaj oraz wodoszczelne opakowanie na swój sprzęt elektroniczny i suchą odzież na zmianę, którą powinien mieć ze sobą - tak na wszelki wypadek. Cena spływu zawiera również bilety wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego.

Oferujemy możliwość transportu z dowolnego miejsca na terenie Podhala, Spisza i Pienin.

Rezerwacje dla chętnych na spływ pontonem Dunajec przyjmujemy telefonicznie lub e-mailowo. Zazwyczaj wypływamy o godzinie 10:00, 11:30, 13:30, 15:30 (prosimy o przybycie 10 minut przed czasem). Istnieje jednak możliwość zmiany wypłynięcia na specjalne życzenie gości.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...