+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Wypożyczalnia kajaków: dlaczego warto i co zyskują uczestnicy spływów?

Dlaczego warto wypożyczyć kajaki?

Wypożyczalnia kajaków w Sromowcach umożliwia wypożyczenie kajaków do spływu Dunajcem, ale to nie wszystko! Spływ kajakowy to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Zabierz ze sobą swoich przyjaciół, rodzinę czy też znajomych. Wybierz przygodę, która dzięki naszej ekipie może pozostać w pamięci na długo.

Nasze trasy kajakowe

Nasza wypożyczalnia kajaków może zaproponować także specjalną usługę – spływ kajakowy. Początek przygody ma miejsce w miejscowości Sromowce Średnie, a koniec tak naprawdę zależy od Ciebie. Możesz bowiem wybrać miejsce docelowe, do którego będzie płynąć Twoja grupa. Może być to urokliwa miejscowość Krościenko położona nad Dunajcem albo Szczawnica. W zależności od preferencji trasa przepływu kajakami może liczyć odpowiednio 21,5 km albo o 4,5 km mniej, przy czym spływ do Szczawnicy będzie trwał krócej.

Pierwszy raz na spływie? Bez obawy! Wszystkiego Cię nauczymy

Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy? To pytanie często pada z ust początkujących oraz osób, które pierwszy raz decydują się na tą wspaniałą przygodę. Należy zabrać przede wszystkim dobry humor, ale przyda się także ubranie na zmianę. My ze swojej strony zapewnimy Ci kamizelkę ratunkową, kask, wiosło, a także wodoszczelne worki, do których będziesz mógł zapakować dodatkowe ubrania oraz akcesoria elektroniczne jak np. Telefon, aparat czy klucze. Nie umiesz wiosłować? Przychodzimy naprzeciw oczekiwaniom początkujących! Każdy uczestnik spływu kajakowego jest wstępnie przeszkalany. Dodatkowo możesz skorzystać z usług instruktora dla grup kajakowych, który wprowadzi Cię w świat wiosłowania.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...