+48 888 045 665
Dunajec Rafting

Poznaj naszą ekipę!

Do naszej wspaniałej ekipy Dunajec Rafting należą same pozytywne i uśmiechnięte osoby. Masz ochotę je poznać? Poniżej przedstawiamy sylwetki osób, które wchodzą w skład naszego zespołu.

Natalia

Natalia
czyli człowiek, który koordynuje

Charyzmatyczna organizatorka, która potrafi zorganizować i wcielić w życie nawet najbardziej wymagające wyprawy. To ona dopina na ostatni guzik organizację spływów dla grup, noclegów z imprezami integracyjnymi I atrakcji towarzyszących. Grill, ognisko z pieczeniem prosiaka, kapela góralska, letni kulig, tyrolka nad Jeziorem Czorsztyńskim, rowery, park linowy, a nawet prawdziwa ludzka proca- Natalia zorganizuje Ci wszystko co tylko chcesz. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
Piotr

Piotr
prawdziwy weteran raftingu u steru

Piotr Kowalczyk, czyli właściciel Dunajec Rafting, jest przede wszystkim doświadczonym sternikiem, który w pierwszej kolejności stawia na bezpieczeństwo podczas wypraw, a w drugiej – na ciekawe atrakcje! Nawet jeżeli wykraczają one poza naszą standardową ofertę, z jaką przychodzimy do uczestników raftingów. Piotr jest także świetnym organizatorem i logistykiem, bez którego nie wyobrażamy sobie pracy w Dunajec Rafting oraz spływów!
Piotr

Piotr
"Człowiek Orkiestra" na sterze

Naszym sternikiem jest Piotrek– urodzony gawędziarz, który zapewnia dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo podczas organizowanych spływów po Dunajcu. Kiedy Piotrek zajmuje stanowisko przy sterze, masz pewność, że nie będziesz się nudzić, a czas upłynie bardzo szybko. Nasz sternik jest zapalonym miłośnikiem łowienia ryb oraz wielkim fanem militariów. Dodatkowo warto wspomnieć, że w gronie przyjaciół jego pseudonim brzmi „BACA”. Powód tego jest taki, że nasz kochany Sternik uwielbia gwarę góralską i posługuje się nią na co dzień. Bardzo pasuje to do takiego „gawędziarza” z nad Dunajca, czyż nie?
Klemens

Klemens
załogowy miłośnik czterech kółek

W naszej ekipie znajduje się także Klemens, który jest prawdziwym miłośnikiem motoryzacji. Klimek, bo tak w gwarze góralskiej brzmi jego imię, posiada także bardzo pozytywne cechy charakteru jak komunikatywność oraz dowcipność . Dobry humor jest podobno zaraźliwy, dlatego czyż nie wydaje Ci się, że przyjemnie będzie poznać go osobiście?
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...